Koncert: Butterfly Trajectory, In Hell's Duty, Dying Spirit

1 grudzień 2017 r. godz. 20:00 - 23:00

Chodzieski Dom Kultury serdecznie zaprasza fanów mocnego grania na koncert. Trzy zespoły, różnorodność melodii, ciężaru i jeden wspólny mianownik - pasja!
Kiedy: 01.12.2017
START: 20:00
BILETY: 10 zł

In Hell's Duty (heavy/melodic) Chodzież/Poznań
Po krótkiej przerwie związanej z pracą w studiu In Hell's Duty powraca żeby zaprezentować nowe kompozycje z nadchodzącego albumu "Deep Grey Light". Debiutancka płyta która nagrywana jest przy współpracy z Aurora Studio zawierać będzie 10 nowych utworów, osadzonych w ramach melodyjnego metalu i mrocznego rocka. Wydawnictwo to otwiera kolejny rozdział w działalności młodego zespołu który miał okazję dzielić scenę m.in. z takimi wykonawcami jak: Acid Drinkers, Turbo, The Sixpounder, Materia. Ponadto zespół wystąpił na Małej Scenie festiwalu Rock Hard Ride Free 2016 w Goleniowie, którego gwiazdami byli m.in. Saxon, Candlemass, Behemoth, Primal Fear.
Fanpage:https://www.facebook.com/inhellsduty/
"Heaven's Eyes Blind" EP: https://www.youtube.com/watch?v=0sYwiWSt9gU

Dying Spirit (thrash/death metal) Piła/Poznań
Pochodzący z Piły band, reprezentujący surową i bezkompromisową dawkę death/thrash metalu. Zespół z wieloletnim doświadczeniem i kilkoma pozycjami w dyskrografii zawsze cieszył się uznaniem wśród fanów ciężkich brzmień. Najnowsza broń to Bad Reputation (2017), którą panowie obecnie promują na koncertach. Przyjdź, nie zapinaj pasów i baw sie dobrze.
Fanpage:https://www.facebook.com/DYINGSPIRITband/
"Bad Reputation" LP: https://youtube.com/watch?t=489s&v=KrRHW87g8No

Butterly Trajectory (progressive/post metal), Poznań
Butterfly Trajectory to prog-metalowy kwartet z Poznania, który w swojej muzyce łączy ciężar z melodią oraz agresję z przestrzenią, tworząc wielowątkowe utwory o zaskakującej fabule. Mają na koncie dwa mini-albumy oraz jeden album długogrający, a ich koncerty to uczta dla fanów niebanalnej muzyki z pazurem. Jesienią 2017 roku, po prawie dwuletniej przerwie, zespół powrócił na scenę ze zdwojoną energią, aby kontynuować swoją międzygatunkową podróż muzyczną.
Fanpage: https://www.facebook.com/ButterflyTrajectory/
"Astray" EP: https://www.youtube.com/watch?v=G_pwUZqTtiM
"An Act of Name Giving" LP: https://www.youtube.com/watch?v=dvEmpk-ByEw