Koncert w Łazienkach Chodzieskich - - ukraiński artysta Sasha Boole

27 wrzesień 2017r. godz. 20:00

SASHA BOOLE to jeden z najważniejszych i najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej. Gra country i folk zmieszane z whisky, ciekawymi, budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą.

Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha, King Dude’a albo Neila Younga?  Prawdopodobnie polubisz też Sashę. Artysta gra na kilku instrumentach. W ciągu trzech ostatnich lat ten trubadur zagrał w Polsce ponad 130 razy! Dostał też pierwsze zaproszenia na festiwale oraz występy

w innych krajach. Grał w Czechach, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie. W kwietniu 2017 roku Sasha dokonał niebywałej rzeczy – zagrał 24 koncerty w 24 miejscach w 24 godziny!

Akcję przeprowadzono w Łodzi.  Koncerty odbyły się w klubach, ale też na dworcach, w domach dziecka, szpitalach, przedszkolach i rozgłośniach radiowych. Latem 2017 roku wydany będzie trzeci album artysty „Golden Tooth” (Borówka Music).

Tymczasem pora na kolejną trasę Sashy!

Strona artysty: www.facebook.com/sashabooleofficial
Posłuchaj muzyki: www.sashaboole.bandcamp.com

Artystą opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music
www.facebook.com/borowkamusic

Kilka zasad akcji House Gig:

1. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 10 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej – wszystkie pieniądze trafią go artysty, który danego dnia występuje).
2. Koncert będzie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
3. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
4. Na Łazienki zapraszamy od godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:30.
5. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka, 661 395 387 - Jan Kucharczyk

https://www.facebook.com/events/1907130096233085/