Akacjowy Dwór

Adres:
Parkowa 3 64-820 Szamocin
Strona internetowa:

Akacjowy Dwór położony jest w malowniczej Dolinie Noteci, w Szamocinie, w północnym regionie Wielkopolski (90 km od Poznania). Nazwę swą zawdzięcza alei akacjowej oraz otoczeniu licznych akacji okalających Akacjowy Dwór.

Stylowa aranżacja wnętrz, która stwarza niepowtarzalny nastrój, miła atmosfera oraz wysoka jakość usług zapewni Państwu wspaniały wypoczynek, który pozostawi po sobie wiele wrażeń i niezapomnianych wspomnień. W obiekcie znajduje się jacuzzi i mała siłownia. W sezonie letnim do Państwa dyspozycji jest odkryty basen oraz plac zabaw dla dzieci. Dla miłośników sportów wodnych, w oddalonym o 6 km Margoninie, czeka na gości nowoczesny wyciąg nart wodnych. Zimą natomiast Akacjowy Dwór jest doskonałą bazą wypadową do oddalonego o 15 km najdłuższego w północnej Polsce wyciągu narciarskiego w Chodzieży.

Obiekt posiada 9 komfortowych pokoi o wysokim standardzie z łazienką ,5 z nich z widokiem na urokliwe jezioro oraz duży, rodzinny apartament.

Lokal organizuje szkolenia, konferencje, seminaria, bankiety, imprezy okolicznościowe. Ponadto oferuje: sale bankietowo-konferencyjne - odpłatnie, bezprzewodowy dostęp do Internetu, organizację warsztatów komunikacji werbalnej - emisja i higiena głosu oraz nauka prawidłowego oddychania - odpłatnie, idealny teren do uprawiania Nordic Walking, rowery - odpłatnie.