Hotel i Restauracja Habenda

Adres:
Hotel Habenda, ul. Leśna 32 64-840, Budzyń
Strona internetowa:

Na skraju Doliny Noteci, pośród malowniczych lasów, ukwieconych łąk i czystych jezior leży przepiękna miejscowość – Budzyń. To miejsce o wyjątkowych walorach przyrodniczych, dlatego też postanowiliśmy wybudować tu wyjątkowy hotel – Hotel Habenda. Inspirowany alpejskim stylem, doskonale wtapia się w krajobraz „chodzieskiej Szwajcarii”.

Na naszych Gości czeka wiele atrakcji, które umilą czas bez opuszczania Habendy. Park z muszlą koncertową, basen, spa, kręgielnia, to atrakcje, które sprawiają, że wielu Gości chętnie powraca w nasze progi.

Organizowane przez nas imprezy okolicznościowe na długo zapadają w pamięć i są godne polecenia.

Stonowana, pastelowa kolorystyka 32 przytulnych pokoi ukołysze naszych Gości nie tylko do snu. Łazienka z prysznicem, minibarek, telefon, bezprzewodowy Internet, czy też telewizor pozwolą zrelaksować się, kiedy rozbolą Was nogi od zwiedzania okolicy. Dyskretna elegancja pokoi oferuje możliwość schowania się przed światem wszystkim, poszukującym spokoju Gościom.

W cenie pokoju zawarty jest bogaty bufet śniadaniowy, nieograniczony dostęp do basenu, dwóch saun i jacuzzi.

Aromatyczne dania, doskonałe trunki, królestwo smaków i zapachów – to właśnie czeka na naszych Gości w restauracji Hotelu Habenda. Serwujemy wyborną kuchnię europejską z akcentem położonym na tradycyjne dania staropolskie. Jeśli dodamy do tego profesjonalną, dyskretną i przemiłą obsługę – otrzymamy idealny przepis na doskonały posiłek.

Dwupoziomowa restauracja zaprasza Gości w niedziele, w godzinach 12:00-22:00 a w pozostałe dni od 14:00 do 22:00.