Hotel *** Restauracja & Bowling NEstor

Adres:
Podanin 53 64-800 Chodzież
Strona internetowa:

Hotel Nestor oferuje 54 miejsca noclegowe w przestronnych, a przy tym bardzo przytulnych pokojach 1-, 2- i 3-osobowych oraz apartamentach. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, TV-Sat, telefon oraz Internet. Pamiętając o dobrym samopoczuciu naszych gości zatroszczyliśmy się o to, by na terenie naszego obiektu funkcjonował bar, a także kawiarnia, tor bowlingowy, bilard, lotki, kącik dla dzieci, a także plac zabaw. Hotel jest monitorowany. Wszystkim gościom decydującym się na nocleg w okolicach Chodzieży gwarantujemy miejsce na dużym, strzeżonym parkingu.

Nestor to nie tylko hotel w Wielkopolsce, ale także restauracja, w której serwowane są przede wszystkim dania kuchni polskiej, a także specjały naszego znakomitego szefa kuchni. Doskonały smak potraw potęguje aranżacja sali restauracyjnej – klimatyzowanego pomieszczenia mogącego zmieścić nawet 100 osób.

Znakomita kuchnia oraz miła, profesjonalna obsługa gwarantują, że czas spędzony w restauracji Hotelu Nestor na długi czas pozostaje w pamięci naszych gości.

Spragnionych rozrywek gości na pewno ucieszy fakt, że moc atrakcji czeka na nich nie tylko poza murami naszego hotelu, ale także w nim samym. Osobom, które uwielbiają rywalizację na pewno przypadnie do gustu nasz tor bowlingowy, z radością skorzystają również z tablic do darta i stołów bilardowych.

Ostra rywalizacja budzi głód, dlatego w przerwach między rozgrywkami zapraszamy do naszej restauracji oraz do baru – na drinka.