Pensjonat U Kota Wasyla - Hotel i Restauracja

Adres:
64-800 Chodzież ul. Buszczaka 10
Strona internetowa:

Położony jest nad Jeziorem Chodzieskim w Chodzieży i oferuje restaurację oraz bar. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatne WiFi. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, bardzo długie łóżko oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W niektórych pokojach znajduje się również konsola do gier Xbox 360. W łazience dostępna jest wanna lub prysznic oraz suszarka do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków. Wyposażenie pokoi obejmuje biurko, pościel i środki czystości. Na terenie pensjonatu U Kota Wasyla do dyspozycji Gości jest ogród, sprzęt do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci. W okolicy obiektu panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym turystyki rowerowej, jazdy na nartach oraz wędkarstwa. Obiekt oferuje bezpłatne rowery oraz bezpłatny prywatny parking. Pensjonat U Kota Wasyla oddalony jest o 77,9 km od lotniska Poznań-Ławica. 

W komfortowych warunkach zamieszka u nas 25 gości. Nastrojowe oświetlenie wnętrz, stylowe meble i urokliwe drobiazgi z przeszłości, budują wspaniały klimat krótkiego pobytu lub długiego wypoczynku.

Od maja 2016 dysponujemy nowo otwartą salą bankietową. Sala jest klimatyzowana, ogrzewana, z łatwym dostępem dla osób niepełnosprawnych.

SALA PRZEZNACZONA JEST DLA 120 OSÓB.

Można w niej zorganizować imprezy zamknięte typu: wesela, chrzciny, komunie, imprezy: jubileuszowe, urodzinowe, imieninowe, zakładowe oraz stypy. Sala ta doskonale nadaje się do przeprowadzenia szkoleń (udostępniamy ekran, rzutnik i flipchart) oraz do wszelkiego typu pokazów. Organizujemy również eventy oraz imprezy wyjazdowe na świeżym powietrzu.