49. Cho-Jazz - Międzynarodowe Chodzieskie Warsztaty Jazzowe

22 LIPCA - 3 SIERPNIA 2019

"Cho-Jazz 2019" 
49. Międzynarodowe Chodzieskie Warsztaty Jazzowe 
 11. Polsko - Ukraińskie Warsztaty Jazzowe 

Poświęcone pamięci Krzysztofa Komedy Trzcińskiego.

22 lipca - 3 sierpnia 

W programie artystycznym:

 22.07 (poniedziałek) - Koncert Kadry Warsztatów
 23.07 (wtorek) - Koncert - Hans-Peter Salentin - "My Space"
 24.07 (środa) - Koncert - Ewelina Rajchel & Piotr Kałużny
 25.07 (czwartek) - Koncert - Jazz Kolo - I. Zakus / A. Muehl / K. Smoliński / A. Zagórski
 26.07 (piątek) - Koncert - Oleś Brothers & Christopher Dell - "Komeda AHEAD"
 27.07 (sobota) - Koncert - Kuba Więcek Trio
 28.07 (niedziela) - Koncert - Michał Jaros - "Komeda Project"
 29.07 (poniedziałek) - Koncert - Kuba Stankiewicz
30.07 (wtorek) - Koncert - Sikała & Główczewski & NamysłowskI

31.07 (środa) - Koncert - Patrycjusz Gruszecki Trio - Something About

01.08 (czwartek) - Koncert Finałowy Uczestników Warsztatów

02.08 (piątek) - Koncert Galowy w wykonaniu Kadry Warsztatów, Big Bandu i najlepszych uczestników

Codzienne Jam Session o 22.00! 

WSTĘP NA KONCERTY I JAM SESSIONS BEZPŁATNY

Więcej informacji wkrótce!

Kadra Warsztatów "Cho-Jazz 2019"  
Krystyna Prońko - 1. klasa śpiewu

Dorota Miśkiewicz - 2. klasa śpiewu
Ewelina Rajchel - 3. klasa śpiewu
Janusz Szrom - 3. klasa śpiewu - Dyrektor Artystyczny
Agnieszka Pacek - fonetyka
Marek Stawiński - nauka emisji głosu
Bogdan Hołownia - fortepian
Kuba Stankiewicz - fortepian
Jerzy Główczewski - saksofon / klarnet
Maciej Sikała - saksofon / flet
Zbigniew Wrombel - gitara basowa, kontrabas
Hans-Peter Salentin - trąbka
Jacek Namysłowski - Big Band, puzon
Rafał Sarnecki - gitara
Attila Muehl - gitara
Paweł Dobrowolski - perkusja
Piotr Kałużny - teoria, akompaniament
Paweł Chmiel - homerecording

 Sekcje rytmiczne 
Piotr Wrombel - fortepian
Ehud Ettun - kontrabas
Adam Zagórski - perkusja

Anastasija Litvinyuk - fortepian
Michał Jaros - kontrabas
Igor Hnydyn - perkusja

 Kadra Odwiedzająca (zajęcia 27-28 lipca) 
Artur Dutkiewicz - fortepian
Marek Napiórkowski - gitara
Piotr Baron - saksofon
Jerzy Bartz - instrumenty perkusyjne
Igor Zakus - gitara basowa, kontrabas
Pokaż mniej
MuzykaOdpowiednie dla dzieci
Harmonogram
poniedziałek, 22 lipca 2019
19:00
Koncert - Kadra Warsztatów
wtorek, 23 lipca 2019
21:00
Koncert - Hans-Peter Salentin - "My Space"
środa, 24 lipca 2019
21:00
Koncert - Ewelina Rajchel & Piotr Kałużny
czwartek, 25 lipca 2019
21:00
Koncert - Jazz Kolo - Igor Zakus / A. Muehl / K. Smoliński / A. Zagórski
piątek, 26 lipca 2019
21:00
Koncert - Oleś Brothers & Christopher Dell - "Komeda AHEAD"
sobota, 27 lipca 2019
21:00
Koncert - Kuba Więcek Trio
niedziela, 28 lipca 2019
21:00
Koncert - Michał Jaros - Komeda Project
poniedziałek, 29 lipca 2019
21:00
Koncert - Kuba Stankiewicz
wtorek, 30 lipca 2019
21:00
Koncert - Sikała & Główczewski & Namysłowski
środa, 31 lipca 2019
21:00
Koncert - Patrycjusz Gruszecki Trio - Something About
czwartek, 1 sierpnia 2019
17:00
Koncert Finałowy Uczestników Warsztatów
piątek, 2 sierpnia 2019
19:00
Koncert Galowy w wykonaniu Kadry, Big Bandu i najlepszych Uczestników