Dwa światy: Polska - Islandia. Wystawa Grzegorza Wróblewskiego

14 CZERWCA 2019 R. GODZ. 18:00 - 21:00

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na naprawdę niezwykłą podróż. Będziemy zachwycać się fotografią, filmem i dźwiękiem. Poznamy tajemnice przyrody naszego pięknego Nadleśnictwa Podanin, ale przeniesiemy się też na moment... na niesamowitą Islandię!

"Dwa światy: Polska - Islandia" to pierwsza taka wystawa Grzegorza Wróblewskiego. Na co dzień zakochany w polskiej przyrodzie, dwa lata temu spędził pół roku na odległej Islandii, oczywiście z aparatem w ręce. Teraz mamy niepowtarzalną okazję zobaczyć dokumentację tego pobytu. Być może zainspiruje to nas do podobnych wojaży...?

Zapewniamy, że mogą liczyć Państwo na mnogość wrażeń artystycznych. Tym razem oprócz zdjęć i pokazów filmowych, Grzegorz Wróblewski przygotował dla nas coś specjalnego, ale nie będziemy zdradzać tajemnicy artysty :)

Serdecznie zapraszamy więc wszystkich już w piątek 14 czerwca na godzinę 18.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Budzyniu. Harmonogram zakłada krótkie powitanie praz oficjalne otwarcie całego wernisażu, czas na zapoznanie się z fotografiami przy małym poczęstunku oraz pokazy w sali kinowej.

Wstęp wolny.