I Chodzieski Piknik Krajoznawczo – Historyczny

26 sierpień 2017 godz. 16:00

I Piknik Krajoznawczo – Historyczny to Wydarzenie, które z pewnością przyciągnie Państwa uwagę. Wspólne grilowanie, zabawy na scenie, dmuchańce, to nie jedyne atrakcje. W tym dniu będziecie Państwo mogli zabawić się w archeologów wykopujących zabytki i pracujących z wykrywaczami metali.

Wydarzenie realizowane jest w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020  przez Fundację Ukryte Marzenia z projektów grantowych Stowarzyszenia „Dolina Noteci”.

Przedstawiona zostanie wszystkim Zainteresowanym wystawa fotografii i zabytków z wykopalisk prowadzonych w powiecie przez ostatnie 5 lat, przygotowaną przez Członków Stowarzyszenia CHODZIEŻAK PRO-HOBBY. Członkowie TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW ZIEMI CHODZIESKIEJ zaprezentują Państwu zrealizowane i będące w realizacji projekty i publikacje Stowarzyszenia a także przedstawią wystawę opowiadającą o historii Kościoła Świętego Floriana w Chodzieży.

PROGRAM PIKNIKU:

    16:00 – OTWARCIE PIKNIKU
    16:05 – 18:00 – ANIMACJE DLA DZIECI (SALA ZABAW ZUZULKI, STOWARZYSZENIE PRO-HOBBY)
    18:00 – 19:00 – KONCERT ZESPOŁU „THE OLD BAND”
    19:00 – 20:00 – KONCERT ORKIESTRY CHDK, POD BATUTĄ SŁAWOMIRA CZAPLI
    20:30 – 22:00 – KONCERT ZESPOŁU „GANG MARCELA”
    22:00 – 00:10 – PROJEKCJA FILMU NIESPODZIANKI

Na miejscu dla każdego czekać będzie osobny grill i koc, nieodpłatnie wydawane będą również przysmaki na grilla i niezbędne dodatki.

Miejsce Wydarzenia:
Park ks.dra.J. Ostrowskiego w Chodzieży.  WSTĘP WOLNY !!!!!!

ZAPOWIADA SIĘ DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ – ZAPRASZAMY !!!!