Otwarty turniej siatkówki o Puchar Burmistrza Chodzieży

19 listopad godz. 10:00

9 listopada o godz. 10 w hali sportowej przy ul. Paderewskiego w Chodzieży odbędzie się turniej piłki siatkowej o Puchar Burmistrza. Imprezę, skierowaną do drużyn amatorskich, organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zapisy już się rozpoczęły i potrwają do 14 listopada do godz. 15. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 10 zespołów - decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracji można dokonać w biurze sportu MOSIR (ul. Staszica 12) w godz. od 7:00 do 15:30 lub drogą mailową na adres: biuro.sport@mosir-chodziez.pl. Zgłoszenie musi zawierać nazwę drużyny, listę zawodników wchodzących w jej skład, a także imię i nazwisko oraz numer telefonu do kapitana.

Każdy zespół ma prawo zgłosić do rozgrywek maksymalnie 10 zawodników. Niepełnoletni uczestnicy muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.

Mecze rozgrywane będą jednocześnie na dwóch boiskach, zgodnie z przepisami zatwierdzonymi przez PZPS.

Dla drużyn, którym uda się wywalczyć podium, przewidziano puchary, dyplomy i upominki. Puchar i nagrodę otrzyma także najlepszy zawodnik turnieju.

Pełen regulamin zawodów dostępny jest na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (www.mosir-chodziez.pl).