Samochodowy rajd turystyczny Doliną Noteci

9 wrzesień 2017

Klub motoryzacyjny PCHstyle z Chodzieży zaprasza do udziału w samochodowym rajdzie turystycznym Doliną Noteci. Na uczestników będą czekały zadania, za które można będzie zdobyć punkty. Rajdowi towarzyszyć będzie impreza na boisku w Ratajach.

9 września odbędzie się samochodowy rajd turystyczny, którego organizatorem jest chodzieski klub motoryzacyjny PChstyle. Trasa o długości 100 km będzie prowadziła drogami asfaltowymi, po malowniczych terenach Doliny Noteci. Uczestnicy będą pokonywać ją przy pomocy roadbooka, czyli zestawu mapek i drogowskazów. Za dokładność w czytaniu mapek i wykonywanie zadań można będzie otrzymać punkty.

- Nie ścigamy się. Nie liczy się, kto dojedzie pierwszy, a kto wykona wszystkie zadania i dotrze do mety w czasie najbliższym podanemu przez organizatora - informują klubowicze.

Nagrodą będzie ZŁOTY TŁOK i wiele innych.

Warunkiem udziału w rajdzie jest dokonanie wcześniejszego zgłoszenia - najpóźniej do 8 września. Można to zrobić telefonicznie pod numerem 889 917 912, poprzez e-mail: rajd@pchstyle.pl, a także za pośrednictwem Facebooka.

W każdym samochodzie muszą jechać co najmniej dwie osoby: kierowca i pilot.
- Załoga musi posiadać metromierz, dlatego zachęcamy do pobrania przez pilotów darmowej aplikacji Rally Tripmeter - informują członkowie klubu PCHstyle.

Udział w imprezie jest bezpłatny, a dodatkowo w czasie trwania rajdu w miejscu startu i mety - czyli na boisku w Ratajach - zorganizowane zostaną dodatkowe atrakcje. Nie zabraknie różnego rodzaju konkurencji. Będzie też ognisko, kącik dla dzieci oraz występy muzyczne. Można będzie obejrzeć film w kinie samochodowym - w amerykańskim stylu. Jednym słowem: zapowiada się świetna zabawa!